Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejpoužívanější aplikace pro komunikaci na Internetu

 

Nejnovější verze aplikace ICQ disponuje všemi možnostmi komunikace, které potřebujte, a všemi funkcemi, které zbožňujete. Ale umí toho mnohem víc! S novou otevřenou platformou Open Xtraz můžete nyní vytvářet, stahovat, používat a sdílet zábavné a užitečné aplikace Xtraz!

Služby ICQ 6.5 Open-Xtraz vám nabízí více. Doplňky ICQ Open Xtraz jsou webové miniaplikace vyvinuté uživateli aplikace ICQ, které vylepšují její používání. Nyní můžete vytvářet, stahovat, používat a sdílet s přáteli různé zábavné a užitečné aplikace, například hudbu, hry, miniaplikace či nástroje. Přidejte si jich, kolik chcete.

Vytvořte si vlastní aplikaci Xtraz. Ať jste zkušený vývojář nebo začátečník, zkuste to! Vytvořte si svou vlastní aplikaci Xtra a můžete ji sdílet s miliony uživatelů aplikace ICQ po celém světě.

Co je vlastně ICQ?

  • ICQ je jeden z nejrozšířenějších nástrojů na online komunikaci mezi uživateli připojenými k internetu. Jeho instalace je velmi jednoduchá a používání intuitivní.
  • Komunikace mezi uživateli probíhá na rozdíl např. od emailu v reálném čase, vaší zprávu uvidí příjemce okamžitě a je také schopen okamžitě odpovědět.
  • Z ICQ centrum můžete posílat zdarma SMS na mobilní telefony ve všech českých mobilních sítích - tedy do sítí O2, T-Mobile a Vodafone zdarma a odpovědi z mobilu vám budou chodit přímo zpět do ICQ Centrum. Odpověď z mobilního telefonu v síti O2 a Vodafone stojí stejně jako běžná SMS a je zpoplatněna dle platných ceníků O2 a Vodafonu. Odpověď z mobilního telefonu v síti T-Mobile je zpoplatněna standardní cenou tři koruny včetně DPH prostřednictvím Premium SMS. SMS zprávy jsou samozřejmě v plné délce, bez připojených reklam.
  • Kromě psaných zpráv můžete také komunikovat hlasem, obrazem nebo přenášet soubory
  • Celý program ICQ včetně tzv. Xtraz jsme pro vás přeložili do českého jazyka. Xtraz doplňky jsme naplnili českým obsahem.
  • Pomocí tzv. Xtraz extra doplňků si můžete s ostatními ICQ uživateli zahrát hru, číst si zprávy, stahovat hry do mobilu apod.

 

Download zde: 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář