Jdi na obsah Jdi na menu
 


Formát:3gp

Kvalita:Excellent

Rozlišení:176x144

Velikost:300 MB

Země:USA

Délka:106 min.

Rok výroby:2004

Herci:

Richard Gere, Jennifer Lopez, Susan Sarandon, Lisa Ann Walter, Stanley Tucci, Anita Gillette, Bobby Cannavale, Omar Benson Miller, Tamara Hope, Stark Sands, Richard Jenkins, Nick Cannon, Sarah Lafleur, Onalee Ames, Diana Salvatore

Popis:

John Clark (Richard Gere) má báječnou práci, okouzlující manželku a milující rodinu.

Přesto v jeho životě něco chybí.
Každý večer cestou z práce vídá oknem tanečního studia nádhernou ženu. Jednoho dne se impulzivně rozhodne vystoupit z vlaku a přihlásit se na taneční hodiny.
Nejdříve to nevypadá příliš nadějně, neboť jeho učitelkou není půvabná Paulina (Jennifer Lopez), ale stárnoucí slečna Mitzi a navíc se společně s dalšími žáky jen neohrabaně motá po parketu. Jak ale výuka pokračuje, John zcela propadne kouzlu tance. Nový koníček sice důsledně tají před svou rodinou i před kolegy, ale o to pilněji se připravuje na největší taneční soutěž v Chicagu. Navíc přátelství s Paulinou jen kvete a jeho nadšení rozhoří její už ztracenou vášeň pro tanec. Avšak čím víc času tráví mimo domov, tím víc je jeho žena podezírá. Zdá se, že tajemství bude brzy odhaleno, a John proto bude muset udělat maximum, aby si udržel svůj sen a realizovat to, po čem skutečně touží.

http://www.uloz.cz/show/file/19727-DVD_SHRINK_Title01.01_CD_1.3gp

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář